Nie tylko dla Ślązaków, ale dla każdego. Jeśli nie boisz się trudnych tematów, zapraszamy do klikania!.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Fryman
Użytkownik
Lokalizacja: Jarocin
Data rejestracji: 2016-02-03
Liczba postów: 21

Odp: Jakie leki używacie?

No cześć. Jak w temacie, jestem mega ciekaw jakie leki u was królują w domu? Po co często sięgacie itp.? u mnie np.: to głównie sięgam po Liderin wink bo jednak mamy wraz z żoną naprawdę wielkie potrzeby seksualne i cóż.. wraz z wiekiem różnie to bywa. Łykam ten suplement i naprawdę czuję się o wiele sprawniejszy w sprawach łóżkowych tongue zresztą co tu dużo mówić, libido mam jak u 20 latka, a już dawno ponad dwa razy tyle, hehe tongue

Offline

parlamentarzystka
Użytkownik
Lokalizacja: Zakopane
Data rejestracji: 2014-08-27
Liczba postów: 31

Odp: Jakie leki używacie?

U nas to głównie idzie apap na przeziębienie i zawsze ratuje nas z różnych opresji wink bo jednak pełno alergików, ciągłe bóle,kaszle itp. taki apap jest uniersalny bo tak naprawdę w każdej sytuacji można po niego sięgnąć i znakomicie działa. Zresztą wiele osób korzysta z niego i potwierdza pozytywy na jego temat. Tani i uniwersalny lek, który z powodzeniem można używać w licznych sytuacjach. No bo po co kupować leki od każdej dolegliwości, jak wystarczy jeden, który działa równie dobrze?

Offline

Skrytka
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-02-03
Liczba postów: 27

Odp: Jakie leki używacie?

Często kupujemy Nurofen dla dzieci Ulotka, która jest w środku jest już znana przez nas na pamięć tongue bo jednak mamy spore zaufanie jeśli chodzi o ten lek. Zawsze pomaga naszym dzieciom i nigdy po nim nie chorowali itp.

Offline